قوانین و مقررات سایت تخصصی دامداری

سایت اگهی های فروش حیوانات و دام های زنده که بر اساس اطلاعات تکمیل شده آگهی دهندگان فروش دام عمل می نماید . و بر اساس قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت خواهد داشت .

بر اساس این موافقتنامه کلیه آگهی دهندگان فروش دام زنده ، کلیه قوانین و مقررات جاری و عمومی کشوری را در خصوص تجارت الکترونیک سایت دامداری پذیرفته شده و همچنین مقررات خصوصی سایت دامداری را پذیرفته و متعهد به اجرا و مقررات خصوصی آن خواهد داشت .

شرایط استفاده از سایت دامداری :

درج آگهی فروش دام پیشنهادی پیشنهادی در سایت دامداری در شهرهای ایران رایگان است و هیچ گونه تعهدی در خصوص انتشار آگهی نداشته و فقط با رعایت قوانین و مقررات از جمله تطابق با مقررات و قوانین جاری اقدام به انتشار می نمایند .

در سایت دامداری ، از انتشار هر گونه محتوای خلاف شرع و قانون جلوگیری بعمل خواهد آورد . مسئولیت ثبت هر گونه اطلاعات نادرست و غیرقابل تشخیص در سایت تخصصی دامداری بر عهده آگهی دهنده فروش حیوان خواهد بود و از طگریق قانون حق پیگیری قضایی برای سایت دامداری محفوظ خواهد بود .

قوه قهریه :

دامداری خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند . و از کاربران محترم تقاضا دارد هرگونه تخلف در آگهی های مربوطه را از طریق شماره تماس و یا گزارش آگهی به مسئولین سایت دامداری اطلاع رسانی نمایند .